Мийка перукарська Cheap з кріслом Flamingo

Мийка перукарська Cheap з кріслом Flamingo
Виробництво: Україна
Особливості:
Зручна перукарська мийка з широким комфортним кріслом. Ідеальне співвідношення ціни та якості.
Станина виготовлена із металу із захисним тришаровим покриттям від вологи.
Пластикова кришка у чорному або сірому кольорі. У комплектацію входить комплект сантехніки.
Крісло оббите якісною екошкірою, колір якої Ви можете вибрати із широкої палітри.
Дивитися колірну палітру екошкіра
Перукарська мийка укомплектована керамікою New York. Дана кераміка глибока, тому підходить для жіночого залу, (може бути чорного або білого кольору), це значно полегшить роботу з довгим волоссям.
Гарантія 12 місяців, післягарантійне обслуговування
З цієї мийкою Ви можете придбати парикмахерское крісло Flamingo

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Бічне |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 110 см |
| Ширина мийки перукарні | 63 см |
| Висота перукарської мийки | 96 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Заднє, Нижнє, Бічне |
| Кераміка | Кераміка New york (біла/чорна) |
- Ціна: 19 669 ₴





Відправка з 17 травня 2026

