Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало Hollywood з підсвічуванням
Виробництво: Україна
Особливості:
Типи кріплення

Переваги:
- Преміальні властивості: виключно чисте, не спотворене відображення;
- LED підсвічування: яскраве рівномірне світіння без тіней;
- Час роботи: термін експлуатації більше 50 000 годин безперервної роботи;
- Сенсорний вимикач: змінюється яскравість підсвічування від 0 до 100 % дотиком;
- Ультратонкі дзеркало: 20 мм, ідеальний дизайн і легкість конструкції;
- Легкий монтаж: система монтажу дозволяє швидко і легко встановити Ваше дзеркало;
- Надійна доставка: дерев'яна упаковка гарантує цілісність при транспортуванні;
- Гарантія 24 місяця: кращий сервіс протягом усього терміну експлуатації;
Технічні характеристики:
- Діаметр 50 см;
- Товщина 2 см;
- Потужність від 40 Вт;
- Тип джерела світла: світлодіоди;
- Напруга 220 В
- Вага від 5 кг;
- Кріплення на стіну, на стіл;
Колір: Brown, Black, Milk, Graphit
Гарантія 24 місяці









| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | настінна |
| Основні | |
| Вага | 50 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр | 50 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Тип кріплення | настінне |
| Товщина | 20 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Квадратне |
- Ціна: Ціну уточнюйте













