Диван для очікування Crystal
різні кольори

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван для очікування Crystal
Виробництво: Velmi
Особливості:
Диван для очікування Crystal стане прекрасним обладнанням для салону краси. Виріб виконано в класичному дизайні, завдяки якому воно ідеально гармонує з інтер'єром приміщення.
Представлена модель відрізняється своєю практичністю. Оббивкою дивана є міцна екошкіра, зносостійкий матеріал.
Материалы используемые в данной модели:
- итальянский, либо турецкий заменитель кожи 1 категории;
- 25-я плотность поролона.
Технические характеристики:
- ширина: 115 см;
- высота: 85 см;
- глубина: 62 см.
Изготавливается под заказ.
Срок выполнения 10 - 14 дней.
Гарантия 12 месяцев
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 115 см |
| Глибина дивану | 65 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, ДВП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Турецький шкірозамінник |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Наявність спинки |
- Ціна: 12 364 ₴

Відправка з 01 червня 2026
