Лампа-лупа 6028 LED 3 діоптрії
Виробництво: Китай
Особливості:
Збільшувальна лампа-лупа CQ-6028 LED 3 діоптрії – це незамінний прилад для роботи косметолога, годинникаря, майстри манікюру або ювеліра. Лампа дозволяє комфортно працювати з дрібними деталями або детально розглянути обрану ділянку.
Увеличительную лампу можно легко закрепить к столу при помощи металлической струбцины. Толщина поверхности не должна быть больше, чем 7 см. Также её можно поворачивать в любую сторону и фиксировать в наиболее удобном для вас положении. При этом, механизмы лампы от этого не расшатаются, что обеспечивает долговечность оборудования.
Лампа оснащена 60 светодиодными лампочками, которые позволяют сократить потребляемую мощность. Увеличительная линза имеет защитную крышку.
Обратите внимание на то, что лампу не рекомендуется закреплять на мягкую поверхность кушетки – это может испортить обивку.
Технічні характеристики:
- Джерело світла — світлодіоди;
- Збільшення — 3 діоптрії (в 1,75 разів);
- Освітленість — 760 Люкс;
- Кожна LED лампа (діод) потужністю 0,2 Вт;
- Діаметр лінзи — 14,5 см х 10,5 см;
- Матеріал лінзи — скло;
- Довжина коліна лампи — 80 см (40 см до верхнього вигину і 40 см нижнього);
- Споживана потужність 8 Вт;
- Живлення — 220 В, 50 Гц.
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Висота | 800 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 14.5 см |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь збільшення | 3 дптр |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте












