Лампа для манікюру LED UV Sun 7 з акумулятором (оригінал)
Виробництво: SUNUV
особливості:
Лампа для манікюру LED UV Sun 7 c акумулятором - гібридна інноваційна модель нового покоління, яка включає максимальний функціонал для забезпечення комфортної роботи манікюру і педикюру.
Інтелектуальний режим Smart 2.0. Автоматичний захист від перегріву лампи.
Опція запам'ятовування вибраного часу, що активується при утримуванні протягом 2 секунд кнопок: 10s, 30s, 60s. Вимикається подвійним натисканням будь-якої кнопки.
Лампа дозволяє швидко, легко та якісно просушити будь-який вид гель лаку або гелю.
Виконаний із ударостійкого пластику. Світло безпечне для шкіри рук, нігтів та очей. Вся продукція SUNUV має сертифікати якості, які підтверджують відповідність усім заявленим технічним характеристикам та властивостям моделей. Автономний режим безперервної роботи до 2 годин від акумулятора забезпечить надійність.
Лампа SUN 7 відкриває нові можливості:
- 2 варіанти потужності: стандартний 48 Вт і щадний 24 Вт
- 30 світлодіодів
- Smart 2.0
- автоматичний захист від перегріву
- режим запам'ятовування вибраного часу
- інфрачервоний датчик руху руки
- кнопки на : 10s, 30s, 60s, 99
- режим нескінченності
- ударостійкий корпус
- знімна задня кришка
- зручний дисплей
- безпечне світло
- 2 режими: від мережі та акумулятора
- безперервна робота від акумулятора - до 2х годин
- режим роботи до 50 000 годин
Рекомендації щодо використання
Лампа для манікюру LED UV Sun 7 працює від мережі та від акумулятора. Заряджання акумулятора здійснюється 2 способами: коли акумулятор у лампі та вона включена в мережу, а також акумулятор можна заряджати без лампи за допомогою блока живлення.
При повному заряді лампа від акумулятора працює в середньому 2 години.
Якщо майстер працює з лампою від мережі та акумулятор не використовується, його краще зберігати окремо від лампи та заряджати хоча б 1 раз на 3 місяці.
Вся продукція SUNUV має сертифікати якості, які підтверджують відповідність усім заявленим технічним характеристикам та властивостям моделей.
Ціна залежить від терміну офіційної гарантії: 6 або 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNUV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Вид обладнання | LED/UV |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові функції | Захисна кришка від УФ випромінювання, Захист від перегріву, Таймер, Сенсор датчика руху |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 97 мм |
| Довжина | 212 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 1 шт. |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 688 ₴












