Лампа-лупа 8060 LED (3-5D) з регулюванням яскравості
Виробництво: Китай
Настільна збільшувальна лампа, з функцією регулювання яскравості освітлення, збільшенням 3 і 5 діоптрії.
Металевий каркас лампи закритий пластиковим кожухом. Голова лампи овальної форми виконана з білого міцного пластику, оснащена зручною ручкою для пересування під час роботи. Закривається кришка захищає лінзу від попадання пилу.
Керування освітленням відбувається за допомогою сенсорних кнопок на підставі голови лампи. Покращений механізм кріплення голови дозволяє змінювати напрямок світла і фіксувати його в потрібному положенні.
Лампу так само можна встановити на штатив або косметологічну візок.
Технічні характеристики:
- діаметр лінзи: 12,5 см;
- збільшення: 3D / 5D;
- джерело світла: 96 SMD-діодів;
- потужність: 1 – 10 W;
- інтенсивність світлового потоку: 2700K-6500K, Max.700Lumen;
- тип кріплення: настільний (струбцина в комплекті);
- максимально допустима товщина стільниці – 65 мм;
- довжина шнура: 150 (±5) см;
- вага: 2,35 кг;
- колір: білий.
Надається гігієнічний висновок і сертифікат відповідності.
Упаковка: 38х10,5х52(h) см, вага 3,25 кг
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 12.5 см |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| діоптрії | 3 |
- Ціна: Ціну уточнюйте












