Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа-лупа 8093А LED, збільшення 3+12 диопт.
Виробництво: Китай
Особливості:
Модель 8093А LED є настільною лампою з збільшенням на 3D і вбудованою невеликою лінзою із збільшенням на 12D. Лампа-лупа призначена для постійної роботи як в салоні краси, так і вдома.
Лампа денного світла дає збільшення предметів до 12D. Завдяки такому поєднанню, Ви зможете легко працювати навіть з самими дрібними елементами і деталями.
Корпус пластиковий, лінза закривається кришкою, щоб уникнути попадання пилу на скло.
Технічні характеристики:
- діаметр лінзи: 10 см;
- збільшення лінзи: 3D;
- наявність додаткової внутрішньої лінзи збільшенням на 12D;
- 40 SMD світлодіодів;
- енергоспоживання: клас А+;
- потужність: 6,5 W;
- інтенсивність світлового потоку: 520 Lm;
- висота лампи: 35 см;
- довжина шнура: 146 см;
Колір: білий, чорний.
Вага нетто: 1,38 кг
Вага брутто: 1,72 кг
Упаковка: 28х23х19 див.
Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Висота | 350 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 10 см |
| Потужність лампи | 6.5 Вт |
| Напруга мережі | 100~120 В, 220~240 В |
| Ступінь збільшення | 3 дптр |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








