Косметологічна електрична кушетка 2018-3
Виробництво: Китай
Особливості:
Електрична косметологічна кушетка 2018-3 – сучасна унікальна модель, яка гарантує максимальний комфорт косметолога при проведенні процедур і клієнтам. Кожна секція регулюється одним натисненням кнопки. Майстер може налаштувати необхідну висоту чи нахил кушетки прямо під час процедури, не викликаючи незручності для клієнта.
Электрическая косметологическая кушетка 2018-3 - это модель премиум класса с высоким уровнем удобства для мастера и клиента. Современные высококачественные материалы, регулировка угла наклона и высоты и современный дизайн – все это преимущества данной модели.
Основание кушетки установлено на металлическую конструкцию, сверху закрыто декоративным пластиковым кожухом. Обивка кушетки - высококачественный кожзаменитель. В головной части имеется отверстие для лица, закрываемое подушкой. При необходимости подлокотники легко снимаются.
Технические характеристики:
- 4 электромотора;
- регулювання висоти кушетки з допомогою електроприводу;
- регулювання ножної частини, головної частини і кута нахилу за допомогою електроприводу;
- оббивка — високоякісний кожзам;
- ручний пульт управління;
- виріз для особи закривається подушечкою;
- металеве підставу кушетки закрито пластиком.
- колеса з фіксатором для зручного переміщення кушетки;
Розміри:
- висота: 60-90 см;
- довжина: 195 см;
- ширина спинки: 60 см;
- ширина з підлокітниками: 85 см;
- висота спинки: 55 см;
- ширина сидіння: 60 см;
- глибина сидіння: 50 см;
- ширина ножної секції: 60 см;
- довжина ножної секції: 55 см+ 15 см нижня частина;
- підголовник 29*39 див.
Колір: білий
Гарантія на товар-12 місяців.
Надається санітарно-гігієнічний висновок МОЗ України.
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 4 шт. |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Подушка-заглушка, Виріз для обличчя |
| Підголовник | Нерегульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 1950 мм |
| Максимальна висота | 900 мм |
| Мінімальна висота | 600 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 4 електромотори |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте










