Робоче місце з підсвічуванням Alita

Робоче місце з підсвічуванням Alita
Виробництво : Україна
Особливості:
Робоче місце з підсвічуванням Alita гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр і порадує майстри своєю місткістю і функціональністю.
Alita изготовлена из высококачественных материалов. Металлическое основание обеспечивает прочность и надежность конструкции. Просторная столешница и выдвижной ящик разместят все необходимые парикмахерские аксесуары и принадлежности. Зеркало оснащено подсветкой на 10 лампочек (лампочки в комплекте не предусмотрены).
В стандартной комплектации рабочее место Alita выполнено в белом цвете. Однако, есть возможность выбрать любой цвет, исходя из Ваших предпочтений.
Цену за изделие в других цветах уточняйте у менеджера.
Габаритные размеры:
- ширина - 800 мм;
- глубина -370 мм;
- высота - 1710 мм;
- патрони - 10 шт;
Розмір стільниці:
- ширина - 800 мм;
- глибина - 370 мм;
- висота - 910 мм;
Розмір дзеркала: 800*800 мм.
Ширина виробу може бути збільшена до 1000 мм. з доплатою.
Можливі додаткові опції з доплатою:
- LED лампи - 80 грн. за штуку;
- Touch напрямні – 190 грн. за штуку;
- Скло на стільницю – від 425 грн.;
- Дзеркало без рами – 935 грн.;
- Замок на скриньку – 275 грн.;
- Комплектація розетками білими – 705 грн. (3 штуки).
Терміни виготовлення 15 робочих днів.
Гарантія на дзеркало 24 місяці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова, настінна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1710 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Стільниця | ДСП |
- Ціна: 13 547 ₴






Відправка з 09 червня 2026

