Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа лупа настільна 8062 6D LED
Особливості:
Лампа-лупа в пластиковому корпусі з нестандартною лінзою (діам. 17,5 см) і збільшенням на 5 діоптрій.
Має функцію регулювання яскравості.
Кріпиться за допомогою струбцини до стільниці, можливе кріплення до візка або в штатив
Технічні характеристики:
- діаметр лінзи: 17,5 см;
- пластиковий корпус;
- тип кріплення: настільний (струбцина в комплекті);
- максимально допустима товщина стільниці: 65 мм;
- джерело світла: 72 діода;
- потужність: 12W;
- колір: білий;
- довжина шнура: 155+/-5см;
- розміри упаковки: 45*52*10 см;
- вага брутто: 4,7 кг;

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 17.5 см |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь збільшення | 5 дптр |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте










