Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа лупа настільна 8066
Виробництво : Китай
Особливості:
Лампа-лупа в пластиковому корпусі зі стандартною лінзою і збільшенням на 5 діоптрій
Кріпиться за допомогою струбцини до стільниці, можливе кріплення до візка або в штатив.
- діаметр лінзи: 12,5 см
- збільшення: 5D
- пластиковий корпус, вузька кільцева рамка забезпечує максимальний огляд
- закривається кришка на корпусі, що захищає скло від запилення
- тип кріплення: настільний (струбцина в комплекті)
- максимально допустима товщина стільниці: 65 мм
- джерело світла: кругла флуоресцентна енергозберігаюча лампа T5 потужністю 22 Вт (нестандартна)
- кількість робочих годин: 6000 р. ч.
- колір: білий, чорний
- довжина шнура 155+/-5см
розміри упаковки: 54,5х28х13,4
вага брутто: 14 кг
вага нетто: 13 кг

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 12.5 см |
| Потужність лампи | 22 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь збільшення | 5 дптр |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте













