Лампа для манікюру LED UV Sun 6 (оригінал)
Виробництво: SUNUV
Особливості:
Лампа для манікюру LED UV Sun 6 - модель нового покоління, включає весь функціонал для забезпечення якісного манікюру і педикюру. Відмінною особливістю дизайну - хромована ручка для зручного перенесення.
Інтелектуальний режим Smart 2.0. Автоматичний захист від перегріву лампи.
Лампа дозволяє швидко, легко та якісно просушити будь-який вид гель лаку або гелю.
Корпус виконаний із ударостійкого пластику.
У лампі використовується безпечне світло для шкіри рук, нігтів та очей. Вся продукція SUNUV має сертифікати якості, які підтверджують відповідність усім заявленим технічним характеристикам та властивостям моделей.
Універсальна UV LED лампа SUN 6 48 ВТ розрахована до 50000 годин бездоганної роботи.
Лампа оснащена інфрачервоним датчиком, який дозволяє автоматично увімкнути пристрій без використання кнопок.
- 2 варіанти потужності: стандартний 48 Вт і щадний 24 Вт
- 21 світлодіодів
- Smart 2.0
- автоматичний захист від перегріву
- ударостійкий корпус
- зручний дисплей
- безпечне світло
- режим роботи до 50 000 годин
- режим нескінченності
- режим запам'ятовування вибраного часу
- інфрачервоний датчик руху руки
- кнопки на: 10s, 30s, 60s, 99s
- дисплей LCD DIGITAL DISPLAY
- дно металеве на магнітах
- матеріал: пластик + метал
- комплектація: LED/UV лампа, кабель, інструкція.
Габаритні розміри:
- довжина – 21,5 см
- ширина – 16,8 см
- висота – 9 см
- вага – 710 гр
Колір: білий, рожевий
Опція запам'ятовування вибраного часу, що активується при утримуванні протягом 2 секунд кнопок: 10s, 30s, 60s. Вимикається подвійним натисканням будь-якої кнопки.
Вся продукція SUNUV має сертифікати якості, які підтверджують відповідність усім заявленим технічним характеристикам та властивостям моделей.
Гарантя 6 місяців





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNUV |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Вид обладнання | LED/UV |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові функції | Захист від перегріву, Таймер, Висувне дно, Звуковий сигнал, Захисна кришка від УФ випромінювання, Сенсор датчика руху |
| Кількість світлодіодів | 21 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 503 ₴













