Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Педикюрно-косметологічний візок Estet 1
Виробництво: Україна
Особливості :
Педикюрно-косметологічний візок Estet 1 - практичне і функціональне обладнання для маленьких приміщень.
Завдяки розташуванню шухляди на бічній частині, дуже зручно використовувати в роботі.
У стандартній комплектації коліщатка пластикові (прогумовані як додаткова опція).
Ящики комплектуються телескопічними направляючими повного висунення.
Розміри:
- Ширина: 45 см;
- Висота: 70 см;
- Глибина: 35 см;
Додаткова опція - врізання замку на ящик.
Виготовляється під замовлення будь-якому кольорі ДСП.
Гарантія 12 місяців.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Полиця-лоток | 0 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик, гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщата | Пластикові |
| Замочок | Без замочка |
- Ціна: 2 778 ₴








