Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик для візажу Jef отримав продуманий і стильний дизайн, який дозволяє не тільки легко вписатися в кожен інтер'єр, але і підкреслити сучасність кожного салону краси.
На підставі стільця міцний металевий каркас, який здатний витримати навіть найвищі навантаження протягом тривалого часу.
Серед іншого функціоналу стільчик отримав зручну висоту спинки і підлокітників, можливість регулювання висоти від 63 до 84 см, оббивку з практичною екошкіра, яку можна легко мити і дезінфікувати, хромовану базу і підставку під ноги клієнта.
Широке сидіння дозволяє із зручністю розміщуватися клієнтам навіть з самими пишними формами.
Габаритні розміри:
- Ширина сидіння 41 см
- Глибина сидіння 40 см
- Висота спинки 36 см
- Висота регулювання: 63 -84 см;
Колір: білий, чорний, червоний, сірий, бежевий, фіолетовий.
Гарантія 6 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 840 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 630 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Ширина стільця | 410 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Тип | Барний стілець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 6 615 ₴













