Виробництво: Китай
Особливості:
Косметологічна кушетка призначена для проведення косметологічних процедур і масажу обличчя. На кушетці можна проводити воскову і лазерну депіляцію, обгортання, термопроцедуры, пресотерапія і лімфодренаж, вакуумний масаж.
Ергономічна форма такої кушетки сприяє розслабленню і релаксації клієнта.
Висота поролону дозволяє довго перебувати на кушетці, не відчуваючи при цьому ніякого дискомфорту. Отвір для особи закривається за бажанням подушечкою, яка легко знімається. Підлокітники знімні, зроблені міцно, легкі і м'які. Легко ставляться і знімаються.
Висота кушетки постійна стандартна.
Узголів'я м'яко опускається і піднімається.
Його нахил фіксується ззаду, шляхом переставляння рукоятки в отворі, змінюючи кут штиря.
Фіксаж жорсткий і надійний.
Ножна секція кушетки також опускається/піднімається і надійно фіксується.
Ніжки кушетки хромовані.
Особлива конструкція нашої кушетки має додаткові кріплення для стійкості.
Технічні характеристики:
Базова модель для косметологічних і масажних процедур.
Розкладається до горизонтального положення і складається у вигляді крісла.
- хромоване підстава
- фіксована висота
- механічне регулювання положення спинки / ножної частини
- кут підйому спинки від 0 до 55о
- кут підйому ножної частини від 45 до 0о
- отвір для обличчя
- знімний підголовник
- знімні підлокітники
- пінополіуретановий наповнювач
- матеріал оббивки: ПВХ, вінілкожа
Максимальне навантаження: 150 кг
Розміри кушетки: 183х63х75 см
Упаковка: 115х37х65 см
Вага нетто: 27 кг
Вага брутто: 32 кг
Колір : молочний, білий


Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Подушка-заглушка, Виріз для обличчя |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання висоти | не регулюється |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Тип підніжної частини | регулюється кут нахилу |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1830 мм |
| Максимальна висота | 750 мм |
| Мінімальна висота | 750 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: Ціну уточнюйте







