Косметологічний візок Tower

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічний візок Tower
Виробництво: Україна
Особливості:
Косметологічний візок Tower — це функціональний та стильний аксесуар для будь-якого салону краси, косметологічного кабінету або SPA-студії. Вона поєднує зручність зберігання, ергономічний дизайн і надійність. Завдяки чотирьом висувним ящикам на телескопічних напрямних та зручній верхній полиці на металевих стійках, ви завжди матимете швидкий доступ до всіх необхідних інструментів та матеріалів.
Переваги:
- 4 місткі ящики з телескопічними напрямними для зручного зберігання;
- зручна верхня полиця на хромованих стійках: для часто використовуваних аксесуарів;
- компактні розміри: легко вміщується навіть у невеликому приміщенні;
- стильний дизайн з металевою фурнітурою та рейлінг-ручками;
- міцність та довговічність: стійка конструкція та якісні матеріали.
Технічні характеристики:
- матеріал: ЛДСП високої якості;
- фурнітура: металеві ручки та напрямні;
- конструкція: 4 висувні ящики + верхня відкрита полиця.
Габаритні розміри:
- ширина: 50 см;
- глибина: 33 см;
- висота: 80 см;
Колір ЛДСП: на вибір
Термін виготовлення 10-14 днів
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Полиця-лоток | 0 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
- Ціна: 3 375 ₴



Відправка з 01 червня 2026
