Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGV Group |
| Країна виробник | Італія |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 850 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Пластик |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
- Ціна: Ціну уточнюйте






