Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок перукарня "Pier — Y-con"
Виробництво : Італія
Особливості:
Візок закритого типу на стійких коліщатках.
Виконана з міцного пластику з тримачем для фена.
6 зручних висувних ящика.
Бічна поличка може переважуватися по мірі необхідності (вниз, посередині, вгору).
Технічні характеристики:
Основа ― пластик
Колір: чорний
Розміри: 53х36х94см
Гарантія 12 місяців

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGV Group |
| Країна виробник | Італія |
| Тип візка | закрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Особливості | Тримач для фена, Утримувач для пляшок |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота | 940 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Пластик |
| Ящик (висувний) | пластик |
| Колеса (колісні опори) | гума |
- Ціна: Ціну уточнюйте






