Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок для перукаря Friend silver
Виробництво : Італія
Особливості:
Візок закритого типу на стійких коліщатках.
Виконана з міцного пластику з тримачем для фена і фольги.
6 зручних висувних ящика, з боків підставки для зберігання лаків, дезодорантів і шампунів.
Технічні характеристики:
Основа - пластик
Основа - пластик
Колір: сріблястий
Розміри: 45х36х91 см
Гарантія 12 місяців

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGV Group |
| Країна виробник | Італія |
| Тип візка | закрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Особливості | Тримач для фена, Тримач для фольги, Бічні панелі для аксесуарів і косметики |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 910 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Пластик |
| Ящик (висувний) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
- Ціна: Ціну уточнюйте









