Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична косметологічна кушетка 271А
Виробництво: Китай
Особливості:
- 1 електромотор, регулює висоту кушетки;
- ручний пульт управління;
- регулировка подъёма спинной части кушетки - механическая, 10 положений;
- регулировка угла наклона ножной части - механическая, 9 положений;
- угол подъёма спинной части до 75°;
- ножная часть опускается до 45°;
- головная и ножная часть кушетки удлиняется;
- компенсаторы неровностей пола на ножках;
- металлическое основание кушетки закрыто белым пластиком.
- обивка качественный кожзам;
- вырез для лица 14,5*11 см закрывается подушкой;
- вес кушетки 70 кг;
Габаритные размеры:
- Длина 2008-2033 см (удлиняется головная и ножная часть кушетки);
- Длина подголовника 26 см;
- Высота 67-76 см
- Ширина с подлокотниками 84 см;
- Ширина без підлокітників 63 см;
Вага: 70 кг
Кольори оббивки: білий, кремовий.
Гарантія 12 місяців
Додається санітарно-гігієнічний висновок МОЗ України
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 1 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Подушка-заглушка, Виріз для обличчя |
| Підголовник | Нерегульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Максимальна висота | 670 мм |
| Мінімальна висота | 760 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 1 електромотор |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте









