Фрезер Leader-C (170SH)
Виробник: Україна
Особливості:
Фрезер Leader-C (170SH) — нова модель від вітчизняного виробника, яка швидкими темпами набирає популярність серед майстрів нігтьової індустрії.
Модель підходить для фахівця, що надає широкий спектр послуг: манікюр, педикюр, нарощування та корекція нігтів.
Корпус апарату виготовлений з металу і встановлений на прогумовані ніжки для запобігання ковзання під час роботи. Метал є надійним протиударним захистом, а так само сприяє
кращому охолодженню корпусу.
Управління відбувається за допомогою сенсорних кнопок на лицьовій панелі, яка захищена від вологи і попадання пилу.
Зручна ручка-мікромотор корейського виробництва працює тихо, не вібрує, має функцію охолодження.
Технічні характеристики:
- Потужність: 80 Ватт;
- Швидкість: 45 000 об / хв;
- Крутний момент: 4.0 Н * см;
- Режим автокруіз;
- Вага ручки: 250 грам;
- Вага блоку управління: 1.7 кг;
- Габарити (ш / в / г): 16 х 9 х 17 см.
В комплект входить: блок управління, ручка, підставка для ручки, інструкція, гарантійний талон.
Додатково можна придбати педаль для ножного управління.
Колір: білий.
Гарантійне обслуговування 12 місяців.
Перед першим запуском рекомендується встановити ручку на 15 000 обертів та залишити на 15 хвилин, це дозволить апарату прослужити довше. Така рекомендація стосується будь-якого фрезера, незалежно від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 45000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 80 Вт |
| Особливості | Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага апарату | 1700 г |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте




