Педикюрне крісло 8184, (2 мотори)
Виробництво: Китай
Особливості:
Педикюрне крісло 8184 - це ідеальне рішення для подології, педикюру та косметологічних процедур. Якщо ваша мета забезпечити клієнтам максимальний комфорт, а собі зручність і простоту в роботі, це крісло стане вашим незамінним помічником.
Головна перевага крісла – його багатофункціональність. Оснащене спинною секцією, сидінням, двома ножними секціями та регульованими підлокітниками, крісло 8184 легко налаштовується під будь-які процедури. Це робить його універсальним інструментом для салонів краси, косметологічних кабінетів та СПА-центрів. Електропривод і ручний пульт управління значно полегшують процес регулювання, позбавляючи вас необхідності ручного налаштування, що економить час і сили.
Міцний металевий каркас забезпечує крісло надійність та довговічність. Це крісло прослужить вам довгі роки, ставши важливою частиною робочого процесу. Його міцна конструкція та продуманий дизайн роблять його ідеальним вибором для роботи в інтенсивних умовах салонів та кабінетів.
Переваги:
- 2 мотори;
- електричне регулювання висоти;
- електричне регулювання кута нахилу спинки;
- пневматичний кут нахилу ножної частини;
- кут нахилу піхви секцій регулюється пневматично;
- ножні секції розводяться в сторони механічно;
- оббивка із високоякісного полівінілхлориду.
Розміри:
- довжина: 185 см;
- ширина: 58 см (83 см);
- висота: 58-81 см;
- кут нахилу спинки до 80 °;
- кут нахилу ножної частини до 90 °;
- ножні секції розлучаються до 90°;
- подовження ножної частини: 0-12 см;
- підлокітник: 0-180 °;
- допустиме навантаження: 150 кг.
Колір: білий.
Гарантія 12 місяців.
| Поставити запитання щодо товару |
|
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | пневматичний |
| Спосіб регулювання спинки | електричний |
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 810 мм |
| Довжина крісла | 1850 мм |
| Ширина крісла | 830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 2 електромотори |
| Тип крісла | Крісло-кушетка |
- Ціна: Ціну уточнюйте







