Педикюрне крісло Aramis Lux
Виробництво: Velmi
Особливості:
Шикарна модель педикюрного крісла Aramis Lux.
Комфортне широке сидіння з функцією регулювання нахилу спинки, ергономічний підголовник, а також дуже зручна посадка.
Регулювання висоти проводиться за допомогою пневмоподъемника, регулювання подножной частини ― механіка.
Хромоване пятилучье.
Регулювання по висоті дозволяє підібрати для людини будь-якого зростання оптимальне положення.
А чим зручніше розташується Ваш клієнт — тим легше і зручніше буде працювати!
В педикюрі кріслі Aramis Lux використовується тільки високоякісні комплектуючі польського виробництва. Шкірозамінник 1-ї категорії, поролон 28 щільності і фанера 15мм.
Дивитися колірну палітру шкірозамінника
Розміри:
- ширина: 60 см;
- глибина: 55 см;
- висота: 110 см;
Під замовлення. Термін виготовлення 10-14 днів.
Гарантія 12 місяців.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Пневматичний |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Функціональні підлокітники | нерегульовані, незнімні |
| Підголовник | Нерегульований, Незнімний |
| Обертання крісла навколо своєї осі | так (на 360°) |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Блокування обертання крісла |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 600 мм |
| Довжина крісла | 550 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Тип крісла | Крісло |
- Ціна: Ціну уточнюйте











