Косметологічний візок Comfort 2

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічний візок Comfort 2
Виробництво: Україна
Косметологічний візок Comfort 2 – це стильна та функціональна модель, яка ідеально впишеться у будь-який інтер'єр.
Незважаючи на компактні розміри, візок дуже місткий і зручний у використанні. Каркас та полиці виготовлені з якісного ДСП.
Візок оснащений двома висувними ящиками та трьома відкритими полицями, а також має бічну панель для кріплення лампи. Візок встановлений на гумові коліщатка, що забезпечує легкість пересування по будь-якій поверхні.
Переваги:
- прогумовані колеса;
- телескопічні напрямні;
- матові тримачі;
Габарити:
- ширина: 64 см
- висота: 79 см
- глибина: 41 см
Виготовляється на замовлення.
Термін виконання 10 – 14 днів.
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця-лоток | 0 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 790 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | гума |
- Ціна: 4 719 ₴






Відправка з 20 квітня 2026
