Робоче місце перукаря Vivien

Робоче місце перукаря Vivien
Виробництво: Україна
Особливості:
Ексклюзивне дзеркало в металевій рамі це функціональне та стильне рішення для створення вишуканого та елегантного робочого простору в салоні краси та один із основних елементів перукарського обладнання.
Є висувна скринька для зручного зберігання косметики.
Міцний каркас із металу, покритого порошковою фарбою, гарантує стійкість та надійність протягом усього терміну служби.
Клієнтам важливо бачити себе у дзеркалі під час того, як майстер виконує перукарську процедуру, чи то стрижка, фарбування чи створення зачіски.
Витончені класичні форми, продуманий до найдрібніших деталей дизайн та бездоганна якість виконання цієї моделі підкреслять респектабельність та статусність вашого салону.
Характеристики:
- металевий каркас покритий порошковою фарбою для захисту від впливу вологи та бруду;
- матеріал стільниці дсп;
Розміри:
- ширина: 100 см;
- висота: 190 см;
- глибина: 35 см;
- висота тумби: 100 см.
Колір каркасу: золотий, срібний, чорний, білий.
Колір стільниці на вибір.
Гарантія 12 місяців
Термін виготовлення – 10-14 днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Velmi |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | шпонована ДСП |
| Рама дзеркала | метал |
| Корпус робочого місця | метал |
| Стільниця | шпонована ДСП |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
- Ціна: 18 163 ₴







Відправка з 09 червня 2026
