Робоче місце перукаря ДЗ-05

Робоче місце перукаря ДЗ-05
Виробництво: Україна
Особливості:
Ексклюзивне робоче місце перукаря ДЗ-05 з підсвічуванням це функціональне та стильне рішення для створення вишуканого та елегантного робочого простору в салоні краси та один з основних елементів перукарського обладнання.
Лампочки забезпечують якісне додаткове висвітлення. Є шість шухляд для зручного зберігання косметики.
Міцний розбірний каркас з ЛДСП, гарантує стійкість та надійність протягом усього терміну служби. Дзеркало кріпиться до столу, дзеркальні фасади.
Витончені класичні форми, продуманий до найдрібніших деталей дизайн та бездоганна якість виконання цієї моделі підкреслять респектабельність та статусність вашого салону.
Характеристики:
- металевий каркас покритий порошковою фарбою для захисту від впливу вологи та бруду;
- матеріал стільниці ЛДСП;
- лампочки;
- шість висувних шухляд.
Розміри:
- ширина: 90 см;
- висота: 180 см;
- глибина: 40 см;
Колір стільниці на вибір.
Дивитись палітру ДСП
Виготовляємо у будь-якій конфігурації та за індивідуальними розмірами.
- терміни виготовлення 15-20 робочих днів
- розстрочка на купівлю без комісій та переплат
- гарантійне та післягарантійне обслуговування
- консультація у підборі відтінку та дизайну
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 17 500 ₴







Відправка з 26 травня 2026
