Педикюрно-косметологічний візок Estet 3
Виробництво: Velmi, Україна
Особливості:
Косметологічний візок Estet 3 виготовлений з високоякісного ДСП.
Обладнаний двома полками та трьома висувними шухлядами. На ящики встановлені телескопічні направляючі повного висунення. При необхідності на ящики можна встановити замочки (з доплатою).
У комплектації колеса з пластику. Можуть бути встановлені прогумовані колеса металеві з захистом підлогового покриття (з доплатою).
Технічні характеристики:
- матеріал: ДСП;
- дві полиці;
- висувний ящик: 3шт;
- колеса: пластик;
- підстава: ДСП, метал.
Габаритні розміри:
- Висота: 80 см;
- Глибина: 35 см;
- Ширина: 45 див.
Колір: білий, чорний, червоний, венге, алюміній, ваніль.
Виготовлення в інших кольорах ДСП з доплатою. Ціну уточнюйте у менеджера.
Термін виготовлення: 7 робочих днів.
Гарантія 12 місяців
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | закрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця-лоток | 0 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщата | Пластикові |
| Замочок | Немає |
- Ціна: 3 168 ₴




