Косметологічний візок Hornavan білий

Косметологічний візок Hornavan білий
Виробництво: Китай
Особливості:
Косметологічний візок Hornavan білий, незважаючи на просту та лаконічну конфігурацію, здатний виконувати цілу низку корисних функцій, завдяки чому він стане незамінним помічником перукаря, косметолога, масажиста, візажиста, спеціаліста з депіляції або нарощування нігтів.
Візок рекомендується для використання як компактна, але містка підставка для інструментів, косметики, витратних матеріалів, аксесуарів, різних косметологічних приладів і т.д.
Модель відрізняється стійкою конструкцією, легкістю та високою мобільністю; може бути встановлена в будь-якому місці салону краси, масажного кабінету, перукарні, студії депіляції або СПА-центру.
Візок оснащений чотирма коліщатками, що забезпечують йому легке переміщення без шкоди для підлогових покриттів, а компактні розміри візка дають можливість використовувати його в невеликому приміщенні.
Візок має триярусну конструкцію, що складається з рівних горизонтальних полиць з сітчастим дном, обладнаних бортиками з чотирьох сторін, що забезпечує зручне та стійке розташування на них матеріалів та обладнання.
Візок-столик виготовлений з якісної сталі, пофарбованої порошковою фарбою. Покриття стійке до абразивного стирання, інтенсивних навантажень, перепадів температур, агресивного впливу корозії, хімічних речовин та ударостійкості.
Конструкція візка та матеріали, що застосовуються в ньому, відповідають технічним і гігієнічним вимогам і нормам, що застосовуються до меблів та обладнання, що використовуються в перукарських, масажних кабінетах, косметологічних салонах.
Візок також ідеально підходить для передпокою, ванної або спальні як додаткове мобільне місце для зберігання дрібниць або може бути використаний як додаткова робоча поверхня на кухні.
- має просту, міцну, надійну та довговічну конструкцію;
- вдало поєднує компактні розміри і значну місткість;
- володіє високою мобільністю та строгим функціональним дизайном;
- виготовлена з якісних сертифікованих матеріалів;
- відповідає санітарним нормативам та вимогам;
- легка, проста, мобільна та зручна у використанні;
- дозволяє зручно організувати робоче місце майстра;
- гармонійно вписується у будь-який інтер'єр;
- адаптована до регулярної санобробки та дезінфекції;
- відрізняється високою якістю, довговічністю та невисокою ціною.
Розмір товару:
- довжина: 26 см;
- ширина: 48 см;
- висота: 77 см.
Технічні характеристики:
- Каркас: металевий;
- Зручна форма ручок для легкого пересування;
- 3 полиці;
- Стійка до хімічних та побутових ушкоджень;
- Надійні коліщата із захистом для підлоги.
Габаритні розміри упаковки:
- ширина: 27 см;
- висота: 12 см;
- довжина: 73 см;
- вага: 2.7 кг.
Колір: білий.
Доставляється у розібраному вигляді.
Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Полиця-лоток | 0 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 33 кг |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Висота | 770 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | метал |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
- Ціна: 1 544 ₴



