Кушетка косметологічна ZD-831
Виробництво : Китай
Особливості:
Комфортна косметологічна кушетка зручна в експлуатації, оснащена одним електропідйомником - регулювання висоти здійснюється за допомогою дистанційного пульта, кут нахилу грудної і ножної частини регулюється механічно. Косметологічне крісло-кушетка плавно розкладається від положення «сидячи» (спинка практично під кутом 90º) до горизонтального положення «лежачи». Кушетка оснащена знімними підлокітниками, отвором для особи і знімним подушкою — підголовником. Підстава кушетки (база) — якісна металоконструкція, забарвлена порошковою фарбою білого кольору.
Технічні характеристики:
- 3-х секційна косметологічна кушетка;
- дистанційний пульт управління регулювання (1 електропривод) висоти,
- механічне регулювання кута нахилу ножної і спинної секції;
- підголовник;
- отвір для особи;
- основа металева;
- оббивка шкірозамінник (кожзам);
Розміри: 185х62(84)х63-86h;
Колір оббивки: білий
Габарити в упаковці: 120х65х78;
Вага: 63 кг.
Гарантія 12 місяців
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 1 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Подушка-заглушка, Виріз для обличчя |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Тип підніжної частини | регулюється кут нахилу |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Довжина | 1850 мм |
| Максимальна висота | 860 мм |
| Мінімальна висота | 630 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 1 електромотор |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








