Манікюрний стіл Mark SM-500 з витяжкою

Манікюрний стіл Mark SM-500 з витяжкою
Виробництво: Україна
Особливості:
Манікюрний стіл Mark SM-500 з витяжкою – високоякісне обладнання з лаконічним дизайном, яке допоможе ідеально організувати робоче місце у салоні краси для двох майстрів. Стіл комфортний, практичний у роботі.
У цій моделі використовується протиударна кромка по периметру стільниці.
Ящики укомплектовані телескопічними напрямними повного розтину.
Стандартна комплектація:
- Стіл виготовлений з високоякісного ДСП, має чотири ящики на телескопічних напрямних та висувні ящики карго.
- Стільниця потовщена 32 мм, залежно від кольору може бути 34 та 36 мм.
- Торці стільниці обклеєні пластиковою кромкою 2 мм. Інші деталі столу обклеєні пластиковою кромкою 0,6 мм. Пластикова кромка забезпечує захист від вологи та довговічність виробів.
- Тумба з чотирма висувними ящиками розташована в центрі та дві тумби карго з боків.
- Стандартна комплектація має на увазі варіант «без ручок», але ви можете вибрати ручки для висувних ящиків.
- Вбудована витяжка с HEPA фільтром Teri 800 з металевими гратами. Ви можете вибрати будь-яку вбудовану витяжку представлену у нас на сайті.
- Порошкове фарбування грат.
- Розетки накладні 2 блоки по 6 гнізд, але можна вибрати інші варіанти в закладці опції.
Манікюрний стіл Mark SM-500 з витяжкою має безліч різноманітних додаткових модифікацій, які можуть бути додані до стандартної комплектації з доплатою.
Також, на ваше бажання, фасади можуть бути виготовлені в будь-якому кольорі з представленої широкої колірної гами.
Дивитись палітру ДСП
Замочок та ручки не входять до стандартної комплектації.
Ціни на додаткові опції до столу Mark SM-500 з витяжкою можна переглянути за посиланням.
Технічні характеристики:
- Товщина стільниці: 32 мм;
- Край стільниці: 2 мм;
- Кромка на ящиках: 0,6 мм;
- Розмір стільниці: 200*50 см;
- Ширина: 200 см;
- Глибина: 50 см;
- Висота: 80 см;
- Зовнішній розмір тумби: 33.2*49*72см;
- Внутрішній розмір скриньки: 24*41.8*10 см;
Колір: на вибір
Гарантія 12 місяців, післягарантійне обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип манікюрного столу | Двотумбовий |
| Кількість полиць | 0 шт. |
| Матеріал опори | Ламінована ДСП |
- Ціна: 32 350 ₴










Відправка з 28 квітня 2026
