Кушетка масажна стаціонарна КR-75 Black

Кушетка масажна стаціонарна КR-75 Black
Виробництво: RemMed UA, Україна
Особливості:
Стаціонарний масажний стіл КR-75 - ідеальний вибір для професійних масажистів, косметологів, майстрів тату, фахівців з нарощування вій і брів.
Це неймовірно практичний та довговічний масажний стіл.
Завдяки своїй універсальній конструкції ця модель також підійде для встановлення в кабінеті реабілітаційної медицини, для спортзалів, фітнес центрів, для щоденної активної експлуатації в косметологічних салонах, масажних кабінетах, клініках, SPA-салонах та тату.
Професійний масажний двосекційний стіл створено з урахуванням специфіки масажиста: стіл сконструйований таким чином, щоб бути максимально комфортним як для клієнта, так і для майстра.
Ця модель має ряд особливостей, які вигідно відрізняють її від дешевших аналогів.
Покриття столу виготовлене із PU-шкіри, схожої на структуру натуральної шкіри, але вона не має запаху, не тріскається та не розтягується. Крім того, цей матеріал чудово утилізується, чим робить свій внесок у збереження навколишнього середовища та екології.
Поліуретанова шкіра - гіпоалергенний матеріал, що не викликає алергії у людей, які страждають на прояв алергічних реакцій.
Також таку шкіру називають «дихаючою» завдяки наявності в її структурі мікроскопічних пір, що пропускають повітря.
Масажний стіл КR-75 з покриттям з поліуретанової шкіри відрізняється підвищеною еластичністю та пружністю поверхні, надзвичайною міцністю та стійкістю до механічних пошкоджень.
До основних переваг, якими відрізняється стаціонарний масажний стіл КR-75, можна віднести особливий ортопедичний ефект, завдяки якому забезпечується додатковий комфорт для клієнта, і стійкість до різних температур, волога та маслонепроникність.
Потужна стійка металева конструкція, вкрита порошковою фарбою. Ніжки виготовлені з нержавіючої сталевої труби d 70 мм, що є найкращим матеріалом для масажних столів.
Для зручності роботи фахівців масажний стіл обладнаний спеціальною полицею для різноманітних аксесуарів та приладдя.
Довжина масажного столу 200 см., що дає змогу охопити всю клієнтську аудиторію.
Амортизаційний шар є багатошаровою системою з пінополіуретану товщиною 8 сантиметрів, яка надає необхідну пружність і, в той же час, надзвичайну м'якість, що дуже позитивно позначається на відчуттях клієнтів при отриманні масажних процедур і на результатах самих процедур.
Вага КR-75 - 49 кг, що не залишає сумнівів у його міцності та надійності.
Стаціонарний масажний стіл КR-75 – міцний, надійний помічник для будь-якого комплексу масажних процедур.
Технічні характеристики:
- дві секції, підйомна частина плавно регулюється висотою;
- металева основа покрита порошковою фарбою;
- фіксована висота;
- регулювання спинки виготовлене з нержавіючої сталі;
- ніжки виготовлені із нержавіючої сталевої труби d 70 мм;
- отвір для обличчя;
- максимальне навантаження: 350 кг;
- максимальна вага користувача: 250 кг;
- розміри кушетки (Д х Ш х В): 200х77х75 см;
- наповнювач: пінополіуретан товщиною 8 см;
- оббивка: поліуретанова водовідштовхувальна шкіра 100% PU;
- на ніжках гумові накладки від ковзання;
- вага: 49 кг.
У комплект входить:
- заглушка для отвору;
- подушка: 40х30х5 см;
- валик: 60х14 см;
- полиця для аксесуарів;
- комплект ключів для збирання столу.
Колір: на вибір
Виготовлення на замовлення 10 робочих днів
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Стаціонарний |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал конструкції столу | Метал |
| Обивний матеріал столу | Шкіра PU |
| Підголовник | Не передбачений |
| Товщина подушки робочої поверхні | 8 мм |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 300 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Водовідштовхувальні властивості покриття, Виріз для обличчя, Подушка-заглушка, Захисні накладки на ніжках |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Ширина столу | 770 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 49 кг |
- Ціна: 19 800 ₴










Відправка з 18 квітня 2026
