Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Витяжка для манікюру настільна Ulka Bee»
Витяжка для манікюру настільна Ulka Bee
Виробництво: ULKA, Україна
Особливості:
Представляємо вам настільну манікюрну витяжку Ulka Bee – професійне обладнання, розроблене для підтримки чистоти та порядку у робочому місці майстра. Її конструкція спроектована з урахуванням комфорту клієнта під час процедури.
Основні переваги цієї витяжки включають стійкість і надійність, що забезпечуються спеціальними гумовими ніжками, які запобігають ковзанню. Корпус виготовлений із міцного та удароміцного пластику. Моделі Ulka Bee мають відцентрові вентилятори, які забезпечують високу продуктивність, але при цьому мають низький рівень шуму та економічне енергоспоживання. Термін служби витяжки становить вражаючі 50 000 годин, що дорівнює майже 6 років безперервної роботи. Це ідеальний вибір для майстрів, які працюють з легколетучими матеріалами.
Для зручності майстра регулювання швидкості потоку знаходиться на корпусі моделі, поруч із кнопкою включення. Витяжка миттєво видаляє весь пил, забезпечуючи чистоту та комфорт під час роботи.
Виберіть витяжку Ulka Bee і нехай догляд за нігтями стане легким та приємним заняттям для вас.
Технічні характеристики:
- потужність: 36 ват;
- продуктивність: 700 м. куб;
- швидкість всмоктування: від 1,6-2,8 м/с;
- кількість обертів за хвилину: 4000;
- рівень шуму: 40 Дб;
- розміри: 18х29х7,5 см;
- вага: 1,2 кг;
Колір: білий.
У комплекті хеппа фільтр, фірмова багаторазова маска Ulka, гарантійний талон.
фільтр до витяжки можна придбати додатково
Гарантія 60 місяців.
Надаємо Сертифікат відповідності та гігієнічний висновок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | ULKA |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Змінні мішки для пилу | Ні |
| Вид | Для манікюра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 7.5 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 4000 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність витяжки | 700 900 |
| Колір решітки | Металік |
- Ціна: Ціну уточнюйте










