Косметологічна електрична кушетка з 3 моторами 2220A
Виробництво: Китай
Особливості:
Косметологічна кушетка 2220A — втілення високої якості та багатофункціональності, створена для зручного проведення різноманітних процедур для обличчя та тіла.
Три вбудовані електромотори дозволяють регулювати висоту кушетки, кут нахилу сидіння та спинної частини. Майстер може вибирати зручний спосіб регулювання позицій - за допомогою контролерів ножів, інтегрованих в базу, або ручного пульта.
Частина для ніг регулюється механічно, і кушетку легко можна перетворити на горизонтальне положення або скласти у вигляді крісла.
Міцна металева база прихована під пластиковим кожухом.
Оббивка крісла виготовлена з високотехнологічної екологічної шкіри з поліуретану. Даний матеріал приємний на дотик, має здатність відновлюватися від деформації, стійкий до зношування та розрахований на щоденну дезінфекцію.
Технічні характеристики:
- 3 електромотори: регулювання висоти крісла, кута нахилу крісла та спинної частини (аж до горизонтального положення).
- ручний пульт управління та 2 ножні контролери моторів.
- роздільні підніжки із регулюванням кута нахилу за допомогою газових ліфтів.
- регульований підголівник та висувна підставка для п'яти.
- металева база у пластиковому кожусі.
- максимальне навантаження: 200 кг.
- тримач для одноразових простирадл.
- змінна подушка у головах з отвором для обличчя.
- оббивка: поліуретанова екошкіра.
Габаритні розміри:
- довжина: 185 (202) див.
- ширина: 87 см.
- висота: 62-84 см.
- вага: 92 кг.
Колір: білий.
Гарантія 12 місяців
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | цілісна, регулюється кут нахилу |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Довжина | 1850 мм |
| Максимальна висота | 840 мм |
| Мінімальна висота | 620 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 3 електромотори |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте





