Перукарське крісло Barber Olaf

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарське крісло Barber Olaf
Виробництво: Польща
Особливості:
Чоловіче перукарське крісло Olaf – поєднання стриманості та комфорту. Дизайн, розміри та функціональність роблять його винятковим. Встановлено на хромованій базі з гідравлічним витягом та блокуванням обертання.
Хромовані підлокітники та регульований підголівник входять до обладнання крісла.
Ідеальний вибір для догляду за бородою у барбершопі.
Також чудово підходить для роботи майстра-візажиста.
Технічні характеристики:
- регулювання висоти: гідравліка;
- мобільна регульована спинка;
- знімний підголівник;
- хромована основа;
- оббивка: штучна шкіра;
Розміри:
- ширина сидіння: 52 см;
- ширина сидіння з підлокітниками: 66 см;
- глибина сидіння: 47 см;
- висота спинки: 43 см;
- висота: 52 - 65 см;
- діагональ основи: 58 см;
- вага: 36 см;
Розмір упаковки: 65x58x64 см.
Колір: коричневий, світло-сірий, вишня, чорний.
Гарантія 12 місяців.
Доставка 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості | Наявність підлокітників, Блокування обертання крісла, Підголовник, Підставка для ніг |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 650 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 520 мм |
| Глибина крісла | 470 мм |
| Ширина крісла | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: 19 115 ₴










Відправка з 19 квітня 2026
