Перукарське крісло Barber Odys

Перукарське крісло Barber Odys
Виробництво: Польща
особливості:
Найважливіший атрибут будь-якого чоловічого салону – чоловіче перукарське крісло. Модель Odys ідеально поєднує надійність, функціональність та "чоловічий брутальний дизайн". Зручність майстра та клієнта є наріжним каменем успішного барбершопу.
Основні вимоги до крісел для барбершопів - регульована спинка, що відхиляється, підніжка, що піднімається, підголівник і зручні габарити для чоловіків з різним зростанням і вагою. Дизайн крісла повинен відповідати чоловічому стилю - металеві та хромовані деталі, брутальний вигляд, можливо, навіть схожий з кріслом спортивного автомобіля або вінтажний стиль, а також схожість з троном імператора, все це властиво моделі Odys.
Все вищеописане надає крісло надійність та практичність, роблячи його особливим та неповторним. Надасть комфорт як клієнту, так і майстру під час роботи.
Технічні характеристики:
- регулювання висоти: гідравліка;
- мобільна регульована підставка для ніг;
- мобільна регульована спинка;
- знімний підголівник;
- хромована основа;
- оббивка: штучна шкіра;
розміри:
- ширина сидіння: 53,5 см;
- глибина сидіння: 50 см;
- висота спинки: 46,5 – 78,5 см;
- висота: 54 - 67,5 см;
- діагональ основи: 65 см;
- вага: 75 см;
Розміри упаковки: 81 x 74,5 x 77 см.
Колір: коричневий, чорний, чорний, матовий, світло-сірий, вишня.
Гарантія 12 місяців.
Доставка 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості | Наявність підлокітників, Блокування обертання крісла, Підголовник, Підставка для ніг |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 675 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 540 мм |
| Глибина крісла | 500 мм |
| Ширина крісла | 535 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: 35 475 ₴










Відправка з 19 квітня 2026
