Перукарське крісло Barber Lumber

Перукарське крісло Barber Lumber
Виробництво: Польща
Особливості:
Екстравагантне та стильне чоловіче перукарське крісло, що повністю виправдовує свою назву.
Ідеальний вибір для барбершопа або висококласної чоловічої перукарні.
Класичний дизайн, характерний для чоловічих крісел, чудово впишеться в інтер'єр салону.
Хромовані деталі надають крісло надійність та практичність.
Унікальні риси та монолітність роблять його особливим та неповторним.
Висока якість забезпечує тривалий термін служби.
Функціональність крісла забезпечує комфорт клієнту та майстру під час роботи.
Модель Lumber дозволяє регулювати спинку та підніжку для зручності клієнта та майстра.
Висота також регулюється гідравлічним витягом.
Масивний металевий диск на основі має хромоване покриття, стійке до дії вологи та корозії.
Технічні характеристики:
- регулювання висоти: гідравліка;
- мобільна регульована підставка для ніг;
- мобільна регульована спинка;
- знімний підголівник;
- хромована основа;
- оббивка: штучна шкіра;
Розміри:
- ширина сидіння: 50 см;
- глибина сидіння: 46см;
- висота спинки: 50 – 83см;
- висота: 58 - 73 см;
- діагональ основи: 65 см;
- вага: 75 см;
Колір: світло сірий.
Гарантія 12 місяців.
Доставка 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості | Наявність підлокітників, Блокування обертання крісла, Підголовник, Підставка для ніг |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Колір | Світло-сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 730 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 580 мм |
| Глибина крісла | 460 мм |
| Ширина крісла | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: 40 595 ₴










Відправка з 19 квітня 2026
