Перукарське крісло Barber Homer

Перукарське крісло Barber Homer
Виробництво: Польща
Особливості:
Перукарське крісло Barber Homer забезпечить справжній комфорт під час процедури та стане чудовою прикрасою Вашого приміщення. Його стильний дизайн та функціональність виділяють його серед інших моделей.
Одна з основних переваг цього крісла – його довговічність завдяки використанню якісних матеріалів.
Перукарське крісло Barber Homer оснащене гідравлічною помпою з функцією блокування обертання та встановлено на надійній хромованій базі.
Для зручності як клієнта, так і майстра, крісло оснащене знімним підголівником з регульованою висотою та комфортними підлокітниками.
При виготовленні меблів використовуються тільки високоякісні комплектуючі для забезпечення надійності та комфорту під час використання.
Перукарське крісло Barber Homer – це вигідне рішення для сучасного салону краси, де цінуються комфорт та стиль.
Технічні характеристики:
- регулювання висоти: гідравліка;
- мобільна регульована спинка;
- знімний підголівник;
- хромована основа;
- оббивка: штучна шкіра;
Розміри:
- ширина сидіння: 51 см;
- ширина сидіння з підлокітниками: 62 см;
- глибина сидіння: 46см;
- висота спинки: 44 см;
- висота спинка сидіння з регульованим підголівником: хв. 54 см, макс. 72 см;
- висота: 55 - 66 см;
- діагональ основи: 58 см;
- вага: 36 см;
Розмір упаковки: 66 x 60 x 66 см.
Колір: коричневий, червоний, вишня.
Гарантія 12 місяців.
Доставка 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості | Наявність підлокітників, Блокування обертання крісла, Підголовник, Підставка для ніг |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 660 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 550 мм |
| Глибина крісла | 620 мм |
| Ширина крісла | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: 19 685 ₴









Відправка з 19 квітня 2026
