Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічна електрична кушетка Bologna BG-228 (3 мотори), white
Виробництво: Польща
Особливості:
Косметологічна електрична кушетка Bologna BG-228 — професійна функціональна кушетка з автоматичною регульованою висотою сидіння, кут нахилу спинки та ножної частини. Підходить для всіх косметологічних процедур, масажу, депіляції, нарощування вій, тату тощо.
Оббивка кушетки – високоякісний шкірозамінник. У комплекті два змінні підголівники! Інший з отвором для обличчя.
Основні переваги кушетки:
- 3 мотори;
- висота: електричне регулювання - дистанційне управління;
- регулювання спинки: електричне регулювання - дистанційне керування;
- регулювання ножної частини: дистанційне керування;
- оббивка - високоякісний шкірозамінник;
- м'які оббиті підлокітники (знімні).
Розміри:
- довжина: 203 см;
- ширина: 61;
- висота регулюється: від 60 до 83 см;
- розміри сидіння: 60x49 см;
- розміри підставки для ніг: 60x59 см;
- розміри спинки: 60x67см;
- вага: 80 кг.
Два підголівники:
- розміри підголівника: 35x26см,
- розміри підголівника: 35x22см,
Розмір упаковки: 168x64x67 см;
Колір: білий.
На замовлення 14 робочих днів.
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Особливості | Виріз для обличчя |
| Підголовник | Знімний, Регульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Максимальна висота | 830 мм |
| Мінімальна висота | 600 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 3 електромотори |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте









