Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота ширми | 1730 мм |
| Матеріал виготовлення каркаса | метал |
| Матеріал виготовлення екрана | тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Ширина однієї секції ширми | 416 мм |
| Ширина ширми | 1250 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте




