Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик майстра Adamo Gold New
Виробництво: Китай
Особливості:
Стільчик майстра Adamo Gold New є новою цікавою моделлю, яка стане не тільки помічником для майстра, але й прикрасить його робоче місце, завдяки своєму унікальному дизайну.
В основі цієї моделі міцний металевий каркас на оновленій п'ятипроменевій основі золотого кольору.
Маневрені коліщатка дають можливість переміщати стільчик по робочій площі салону.
Оббивка стільчика — практична екошкіра, яка легко миється, чиститься і дезінфікується.
Функції регулювання висоти та обертання сидіння, відсутність підлокітників та висока ергономічна спинка забезпечують максимальний комфорт під час роботи.
Технічні характеристики:
- Обертання на 360 градусів;
- Підстава: металеве п'ятилуччя;
- Оббивка: екошкіра;
- Регулювання висоти на пневматичному підйомнику.
Габаритні розміри:
- висота спинки: 34 см;
- регулювання висоти: 41-55 см;
- ширина: 44.5 см;
- глибина: 41 см.
Колір: білий, чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 410 мм |
| Глибина стільця | 410 мм |
| Ширина стільця | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка стільчиків | штучна шкіра |
| Форма стільчика | квадратна |
| Колір бази стільця | Золотий |
- Ціна: 5 236 ₴









