Ширма Azhur

Ширма Azhur
Виробництво: Україна
Особливості:
Мобільна ширма з 3D принтом у стилі Ар-деко — це зручна переносна перегородка, яка допомагає поділити велике приміщення на кілька затишних зон.
Перевага нашої ширми Azhur, виконаної з інтер'єрної тканини з об'ємним 3D принтом у світлих тонах, натягнутою на міцний, стійкий дерев'яний каркас, полягає не тільки в тому, що її легко можна мити та дезінфікувати, а й у тому, що її легко прибрати абсолютно в будь-який момент часу, якщо в цьому виникне потреба.
Легка, маневрена, безпечна у використанні ширма стане ідеальним варіантом для салонів краси, офісів, медичних закладів, виставкових павільйонів, кафе, ресторанів тощо.
Габаритні розміри:
- У складеному: 180 х 40 см;
- Кількість секцій від 3 до 5;
- Матеріал виготовлення: натуральне дерево;
- Матеріал виготовлення: тканина;
- Висота ширми: 180 см;
- Ширина однієї секції ширми: 40 см;
- Товщина ширми: 3 см.
Також ви можете замовити ширму за індивідуальним розміром.
Виготовляємо на замовлення.
Ціна вказана за ширму на 3 секції.
Терміни виготовлення 3-5 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота ширми | 1800 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення екрана | тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки, Коліщата |
| Товщина ширми | 30 мм |
| Ширина однієї секції ширми | 400 мм |
| Ширина ширми | 1200 мм |
- Ціна: від 2 680 ₴




Відправка з 29 травня 2026

