Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий товар. Опис очікується.
Габаритні розміри:
- Розмір ширми в складеному вигляді: 180 х 40 см;
- Кількість секцій: 4;
- Каркас: натуральне дерево;
- Оббивка: інтер'єрна тканина;
- Висота: 180 см;
- Ширина однієї секції: 40 см;
- Товщина секції: 3 см.
Можна замовити ширму з 3 та 5 секціями, а також, за індивідуальним розміром. Вартість уточнюйте у менеджера.
Виготовляється під замовлення 3-5 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота ширми | 1800 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення екрана | тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Коліщата, Ніжки |
| Товщина ширми | 30 мм |
| Колір | Золотистий |
| Ширина однієї секції ширми | 400 мм |
- Ціна: 2 790 ₴





