Перукарський візок Oscar
Виробництво: Ceriotti, Італія
Особливості:
Компанія CERIOTTI є всесвітньо відомим виробником обладнання для перукарень та салонів краси. CERIOTTI відрізняє високий рівень якості, надійність і використання передових технологій. Крім обладнання, компанія є провідним світовим виробником електричних приладів для салонів краси, таких як сушуари, клімазони, стерилізатори. Перукарське обладнання та обладнання для салонів краси від CERIOTTI ― це створення неповторного стилю в інтер'єрі та зручності як для майстра, так і для клієнта.
Перукарський візок Oscar чорний з малиновими шуфлядами стане відмінним помічником для майстра і крім цього яскравим акцентом в інтер'єрі Вашого салону.
Модель напівзакритого типу на маневрених коліщатках, виконана з міцного термостійкого пластика, має 5 висувних ящиків для різних аксесуарів, витратних матеріалів, інструментів і широкий піддон в підставі для розміщення великогабаритних речей.
Розміри візка: 385 х 430 х 860 (910) мм.
Колір: корпус чорний, шухляди малинові.
Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ceriotti |
| Країна виробник | Італія |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Пластик |
| Полиці | пластик |
| Ящик (висувний) | пластик |
- Ціна: Ціну уточнюйте





