Косметологічна кушетка 2220B
Виробник: Китай
Особливості:
Косметологічна кушетка 2220B — високоякісна модель, дуже зручна в експлуатації, відмінно підходить для проведення косметологічних процедур по догляду за обличчям і тілом.
Три електромотора кушетки дають можливість майстру легко регулювати висоту крісла, кут нахилу крісла і спинної частини, регулювання відбувається за рахунок ніжних контролерів, що вбудовані в базу, або за допомогою ручного пульта.
Частина для ніг регулюється механічно, кушетку можна розкласти в горизонтальне положення або швидко скласти в крісло для сидіння.
Модель відрізняється міцною базою з металу, яка захована під кожухом із пластику.
Високотехнологічний матеріал оббивки — поліуретанова екошкіра — дарує клієнтові комфорт, матеріал приємний на дотик. Переваги екошкіри: матеріал відразу відновлюється після деформування, при обробці дезінфікуючими засобами зберігає початковий вигляд.
Технічні характеристики:
- 3 електромотори: регулювання висоти крісла, регулювання кута нахилу крісла, регулювання кута нахилу спинної частини (розкладається горизонтально);
- ручний пульт управління;
- ножний контролер моторів;
- механічне регулювання ножної частини;
- регульований підголівник;
- висувна підставка під п'яту;
- металева база в пластиковому кожусі;
- оббивка: екошкіра;
- максимальна вантажопідйомність: 200 кг.
Габаритні розміри:
- довжина: 185 (202) см;
- ширина: 87 см;
- висота: 62-84 см;
- вага: 92 кг.
Колір: білий.
Гарантія 12 місяців.
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Подушка-заглушка, Виріз для обличчя |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | цілісна, регулюється кут нахилу |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Довжина | 1850 мм |
| Максимальна висота | 840 мм |
| Мінімальна висота | 620 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 3 електромотори |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








