Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічна кушетка електрична ZD-8102
Виробництво: Китай
Особливості:
Багатофункціональна масажно-косметологічна кушетка ZD-8102 з двома режимами підігріву. Режими контролюються кнопкою, вбудованої в каркас виробу.
Кушетка преміум класу виконана з сучасних високоякісних матеріалів, які легко піддаються щоденный дезінфекції.
Дистанційне управління кушеткою дозволяє швидко регулювати висоту, нахил спинки, ножної частини. Модель можна нахилити під будь-яким кутом відносно підлоги.
Підходить для масажних і косметичних кабінетів як модель екстра-класу.
Технічні характеристики:- Тип кушетки: 3-х секційний;
- Дистанційний пульт управління регулюваннями висоти, кута нахилу ножної і спинної секції;
- Наявність підголівника;
- Зйомні підлокітники;
- Оббивка: екошкіра;
- Підстава: світле дерево з додатковим захисним просоченням;
Габаритні розміри:
- Довжина: 198 см;
- Ширина: 76 см;
- Висота: 61-80 см.
Колір: слонова кістка.
Гарантія: 12 місяців.
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 5 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний |
| Тип підніжної частини | регульована по довжині, регульована по висоті, регулюється кут нахилу |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 1980 мм |
| Максимальна висота | 800 мм |
| Мінімальна висота | 610 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 5 електромоторів |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Горизонтальне положення крісла |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте













