Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кушетка педикюрно-косметологічна ZD-823A
Виробництво: Китай
Опис:
Зручна та надійна косметологічна кушетка. Оснащена гідравлічним підйомником, за допомогою якого майстер завжди зможе легко і швидко виставити комфортну висоту для роботи. Призначена для проведення косметологічних процедур, а також може бути використана і для інших процедур (масаж, нарощування вій, фарбування брів). Є можливість виставити кушетку в декількох положеннях. Механічне управління спинний і ножної частини. Високоякісний шкірзамінник прослужить дуже довго. Міцний металевий каркас.
- - 3-х секційна педикюрно-косметологічна кушетка;
- гідравлічний підйомник регулює висоту кушетки від 63 см до 85 см;
- обертання крісла на 360° + блокування обертання;
- регулювання кута нахилу крісла, нахилу ножної і спинної секції проводиться механічно;
- роздільні ноги з висувними подушками під п'ятку (подушки знімні);
- підлокітники знімні;
- подушка в головах знімна, під нею знаходиться отвір для особи;
- каркас верхньої частини кушетки виготовлений з металу білого кольору;
- база з гідравлікою виконана з металу і закрита пластиковим кожухом молочного кольору;
- оббивка шкірзамінник (кожзам);
- колір оббивки білий, кремовий, червоний, шоколад, чорний;
Габаритні розміри: 61х180х 63-85h
Габаритні розміри в упаковці: 115*40*66 / 97*75*43 ( 2 місця)
Вага товару з упаковкою : 45 / 33 кг






| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Junhe |
| Країна виробник | Китай |
| Обертання крісла навколо своєї осі | так (на 360°) |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Блокування обертання крісла |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Гідравлічний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 850 мм |
| Довжина крісла | 1800 мм |
| Ширина крісла | 610 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Тип крісла | Крісло-кушетка |
- Ціна: Ціну уточнюйте














