Електрична косметологічна кушетка 2018-1
Виробництво : Китай
Особливості:
Електрична косметологічна кушетка 2018-1 – сучасна унікальна модель, яка гарантує максимальний комфорт косметолога при проведенні процедур і клієнтам. Кожна секція регулюється одним натисненням кнопки. Майстер може налаштувати необхідну висоту чи нахил кушетки прямо під час процедури, не викликаючи незручності для клієнта.
Електрична косметологічна кушетка 2018-1 - це модель преміум класу з високим рівнем зручності для майстра і клієнта. Сучасні високоякісні матеріали, регулювання кута нахилу та висоти і сучасний дизайн – все це переваги даної моделі.
Підстава кушетки встановлено на металеву конструкцію, зверху закрита декоративним пластиковим кожухом. Оббивка кушетки - високоякісний шкірозамінник. У головній частині є отвір для обличчя, який закривається подушечкою. При необхідності підлокітники легко знімаються.
Технічні характеристики:
- 4 електромотора;
- регулювання висоти кушетки з допомогою електроприводу;
- регулювання ножної частини, головної частини і кута нахилу за допомогою електроприводу;
- оббивка — високоякісний кожзам;
- ручний пульт управління;
- виріз для особи закривається подушечкою;
- металеве підставу кушетки закрито пластиком.
- колеса з фіксатором для зручного переміщення кушетки;
- можливість повороту кушетки на 180 градусів.
Розміри:
- висота: 70-96 см;
- довжина: 195 см;
- ширина спинки: 59 см;
- ширина з підлокітниками: 85 см;
- висота спинки: 70 см;
- ширина сидіння: 57 см;
- глибина сидіння: 50 см;
- ширина ножної секції: 55 см;
- довжина ножної секції: 34 см+ 14 см нижня частина.
Колір: білий
Гарантія на товар-12 місяців.
Надається санітарно-гігієнічний висновок МОЗ України.


Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 4 шт. |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Наявність коліщаток, Подушка-заглушка, Виріз для обличчя |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Довжина | 1950 мм |
| Максимальна висота | 960 мм |
| Мінімальна висота | 700 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 4 електромотори |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте













