Вітрина для косметики 113-1

Вітрина для косметики 113-1
Виробництво: Україна
Особливості:
Вітрина для косметики 113-1 — зручний і багатофункціональний обладнання для професійних салонів краси, яке підкреслить індивідуальний стиль в оформленні стильного та сучасного інтер'єру.
Вітрина має вісім полиць, які можна використовувати як для зберігання інструментів і матеріалів, так і для демонстрації або продажу косметичних засобів, викладення продукції, розміщення декоративних елементів, журналів та іншої друкованої продукції.
Дана модель виконана в стилі лофт і має міцний металевий каркас, покритий високоякісною полімерною фарбою в трендовому кольорі, вона стійка до миючих засобів та механічного впливу, зберігає зовнішній вигляд вітрини протягом тривалого часу.
Габаритні розміри:
- Висота: 190 см;
- Ширина: 79 см;
- Глибина: 19 см.
Розміри та колір можуть змінюватися індивідуально.
Ціна вказана за вітрину в чорному кольорі, золотий — з доплатою!
Термін виготовлення 15 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 8 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий емаль |
- Ціна: 12 640 ₴








Відправка з 15 квітня 2026

