Пуф для майстра педикюру 221

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуф для майстра педикюру 221
Виробництво: Україна
Особливості:
Пуф для педикюру 221 — зручний помічник майстра, комфортний та функціональний.
Металевий каркас пофарбований полімерною фарбою, оснащений ручками і коліщатками для легкого переміщення.
Сидушка з м'яким наповнювачем обшита якісною екошкірою, під сидінням розташовано два лотки для витратних матеріалів та інструментів, які необхідно мати майстру під рукою під час роботи.
Технічні характеристики:
- Каркас: сталева профільна труба;
- Оббивка: екошкіра;
- Покриття: полімерне;
- Зручна форма ручок для легкого пересування;
- 2 ємності для інструментів і витратних матеріалів;
- Стійка до хімічних і побутових пошкоджень;
- Надійні прогумовані коліщата з захистом для підлоги.
Габаритні розміри:
- Висота: 45 см;
- Ширина: 40 см;
- Глибина: 50 см.
Є можливість замовити візок з потрібними розмірами і в потрібному кольорі.
Колір: на вибір.
Під замовлення. Термін виготовлення 15 робочих днів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Ящик (висувний) | пластик |
| Основні атрибути | |
| Кількість коліщат | 4 |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Полиця-лоток | 2 |
| Тип візка | відкрита |
- Ціна: 5 920 ₴




Відправка з 15 квітня 2026

