Косметологічна кушетка 3803 А
Виробництво: Китай
Особливості:
Кушетка косметологічна 3803 А з двома моторами — зручне і комфортне! Кушетка 3803А підійде як для косметологічного кабінету, так і для манікюрного. Кушетка оснащена м'якою підніжкою, підголовником і підлокітниками.
Регулювання висоти і положення спинки здійснюється автоматично, за допомогою 2-х електроприводів.
Ножна частина кушетки регулюється механічно. Пневматичний механізм змінює кут нахилу кушетки до 15 градусів. Электроподъемник дозволяє плавно піднімати кушетку на потрібну висоту. Функціонал моделі дозволяє розкладати кушетку до горизонтального положення щодо статі і складати у вигляді крісла. Підголівники опускаються автоматично.
Косметологічне крісло має компактні розміри. Основа виконана з міцного металу, покриття — якісний пластик.
Технічні характеристики:
- 2 регулюючих механізму;
- регульована висота (електропривод, ручний пульт): 61 – 79 см;
- електричне регулювання нахилу спинки (електропривод, ручний пульт);
- механічне регулювання нахилу ножної частини;
- надійна основа з пластиковим покриттям;
- зміни кута нахилу кушетки з допомогою пневматичного механізму;
- кут підйому спинки від 0 до 85°;
- кут опускання ножної частини від 0 до 85°;
- кут нахилу кушетки від 0 до 15°;
- отвір для особи;
- висувна підніжка для стоп;
- опускаються підлокітники;
- пінополіуретановий наповнювач;
- матеріал оббивки/покриття: PU (поліуретан);
- максимальне навантаження: 250 кг
Габаритні розміри:
- Розміри кушетки: 190х88х61/79(h) см;
- Упаковка: 135х67х79 см;
- Вага нетто: 65 кг;
- Вага брутто: 85,5 кг
Колір: білий, бежевий, чорний.
Гарантія 12 місяців

Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 2 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Особливості | Виріз для обличчя |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | пневматичний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | регульована по висоті, цілісна, регулюється кут нахилу |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Максимальна висота | 790 мм |
| Мінімальна висота | 610 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 2 електромотори |
| Колір канапи | Бежевий |
- Ціна: 44 900 ₴















